Individuálne poradenstvo

 

V zóne Gaia Natura vieme, že len to, po čom túži vaša duša je naozaj správne. Už vám v hlave naskakujú predsudky, že ako to môže fungovať tak jednoducho? Tak potom ste našli to správne miesto. To je len strach, nevadí, akonáhle vkročíte do tejto zóny, strach sa rozplynie a je pre vás vytvorený priestor. Pre vás, vašu slobodnú vôľu, ľudskú dôstojnosť, pre vaše sny, túžby, vysnívanú prácu, lásku.Čokoľvek po čom zatúžite.

Poskytneme vám individuálny tréning, pri ktorom si spomeniete na to, čo už dávno viete, čo vo vás je, len to bolo zanesené, zabudnuté. Máš to v sebe, len si dovoľ skutočne vidieť svet.

VLASTNOSTI individuálneho poradenského procesu:

  • záruka Vašej slobody
  • Vaša cesta k zodpovednosti
  • prijatie klienta, ako osoby s ľudskou dôstojnosťou
  • záruka dôvernosti poradenského procesu

Proces tréningu

Vždy som si pripadala, že nezapadám, že mi niečo uniká a netuším čo, že už dávno by som mala mať prácu, vydávať sa, mať deti, manžela, dom, auto a pomaly sa chystať na dôchodok. A poznáte tie večné výčitky či už z okolia alebo vo vašej mysli. Napriek tomu mi niečo v mojom vnútri stále tvrdohlavo tvrdilo, že to tak byť nemusí a tak som hľadala. Pravdu, seba, ľudí, nejaký dôkaz, že svet môže fungovať aj inak.

    Dostala som sa do Zóny Gaia Natura, pýtaš sa ako? Presne tak ako teraz ty. „Náhodou“, dnes už však viem, že náhody sú príležitosti, ktoré nám dáva život. Netušila som načo tam idem, ani s čím tam idem, len som počúvala pocit. Veď čo môžem stratiť? Vôbec nič. A zrazu som mohla hovoriť, čokoľvek, o čomkoľvek s pocitom pokoja. Je to miesto, ktoré ti ponúka istotu, smer a cieľ. Len ty si to môžeš vziať.

    V tréningu konečne pochopím, že najdôležitejšie je mať základ, aby si mohla stavať, aby mi život nepadol ako domček z karát. Nič ma neučili, nedávali mi žiadne múdre a zaručené rady. Neupratovali chaos, ktorý som v sebe mala. Dávajú mi všetko čo majú… prostriedky. Tie si však overím v praxi, každý jeden z nich. Jednoducho sme dali chaosu smer. Začať rozumieť životu, láske, vzťahom, svetu, ľuďom a hlavne sebe, presne to sa stalo. Všetko má totižto svoju LOGIKU a zároveň DUCHOVNO. Je v tom rovnováha. Presne tak ako život nemôže byť len biely a čierny. Práve v tom je Zóna Gaia Natura tak jedinečná.

A výsledky? Nemôžeš zlyhať, si to predsa TY, kto má dar života, ktorému ťa naučíme rozumieť. Pravdu treba zažiť, lebo len tak zistíte, že je to pravda.