Recenzie

 

Dátum : 15.09.2016

Vložil : Laura

Už velmi dávno som sa niekde necítila tak dobre a bezpečne ako tu. Problém rozprávať o svojich trápeniach a problémoch som tu prelomila úplne. Naťka mi ukázala, že nie vždy sú veci také zle ako sa nám na prvý pohľad zdá. Keď som vošla prvýkrát do dverí mala som strach z toho, čo budem počuť a keď som odchádzala mala som v sebe taký kľud a pokoj, ktorým ma naplnila, že som k nej chcela chodiť stále aj keď ma nič netrápilo. 
Luďom, ktorým sa ťažko rozpráva o svojich problémoch a trápeniach by som určite odporučila navštíviť Naťku .. Budete mať
Pocit, že sa rozprávate s človekom, ktorého poznáte snáď celý život aj keď ho vidíte prvýkrát. 
Som velmi vďačná, že som pozbierala odvahu a navštívila Gaia Natura , miesto plné lásky a pokoja <3

 

Dátum : 6.10.2014

Vložil: Anita

Mňa si to pritiahlo k Naťke, neskutočná energia ženy ma liečila, načúvala, pochopila a P r e f a c k a l a v tom najlepšom zmysle aslova 🙂 Radosť žiť, keď existuje aj ...mamvpičizmus ... I like it 🙂 Ďakujem Naťka.

 

 

Vložil: smejo

Titulok: 🙂

S Gaia Natura je všetko riešiteľné. Odporúčam na základe vlastnej skúsenosti. V istej etape bytia, chce človek o živote vedieť viac, ako dokáže pochopiť sám.

 

 

 Dátum: 13.07.2013

Vložil: Katka

Titulok: Obrovské ďakujem

Človek si myslel,že situácia je už stratená neriešiteľná a beznádejná.Ale vy teta Naťa ste mi dokázali pomôcť nájsť "môj zaprataný a poriadne schovaný stred" a ukázali ste mi že nič nemusí byť také ako sa zdá.Všetko sa dá v pohode zvládnuť stačí len vnímať svet okolo seba a odpoveď príde sama.Ďakujem vám veľmi pekne za všetko a ostatným môžem len a len odporučiť.Netreba sa trápiť nad vecami,ktoré sa dajú jednoducho zvládnuť. Ste úžasný človiečik.

 

 

 

Dátum: 09.06.2013

Vložil: Katka 🙂

Titulok: Znovoobjavený stred

Nedá sa len pár slovami vyjadriť, čo vám dá už len moment, keď prejdete dverami tejto poradne. Čaká tam na vás človek, ktorý k vám pristupuje ako k človeku. Ak máte pocit, že veci vo vašom živote sú to „ najhoršie čo sa mohlo stať“, alebo máte „neriešiteľný problém“ zistíte, že nič nie je neriešiteľné a také zlé ako sa vám zdalo. Nanovo objavujete v sebe svoje ja, pozeráte sa na život vlastným vnútrom, a všetko naokolo znovu dáva zmysel.

Ak môžem, odporúčam každému, no myslím, že cestu práve tu nájdete, keď nadobudnete pocit, že chcete znova vidieť svet farebne 🙂

Ďakujem!

 

 

 

Dátum: 31.05.2013

Vložil: Kaja

Titulok: podakovanie

Odporúčam túto poradňu na základe vlastných skúseností. Ďakujem Vám Nataša.

 

 

 

Dátum: 16.05.2013

Vložil: Vierka

Titulok: 🙂

Ďakujem veľmi pekne za všetko a najmä za váš čas. Bol to úžasný nápad otvoriť takúto poradňu.

 

 

 

Dátum: 13.05.2013

Vložil: Olga

Titulok: dakujem

Vdaka poradni Gaia Natura som opat stastna 🙂 vrelo odporucam vsetkym.

 

 

 

Dátum: 13.04.2013

Vložil: BERTA

Titulok: Veľké ďakujem

Súhlasím so Zuzkou. Pani Nataša mi vždy ochotne a velmi správne poradila. Zbytočne si veľa krát strpčujeme život a pritom stačí iný pohľad na problém a je to. Som rada že som ju spoznala. Ďakujem za všetko.

 

 

 

Dátum: 12.04.2013

Vložil: ZUZKA

Titulok: poďakovanie

Odporúčam navštíviť aj skupinový seminár,aj individuálne poradenstvo.Pani Nataša mi vždy pomohla vyriešiť môj osobný problém,keď som sa nevedela rozhodnúť v kritickej, ale aj bežnej situácii.Veľmi pekne jej za to ďakujem.

 

 

Navštívili ste našu Zónu Gaia Natura? Napíšte nám recenziu, názor, komentár. Ďakujeme.