Individuálny tréning

Osobný koučing/Individuálny tréning

S každým mojim klientom pri poskytovaní tréningu pracujem inak, pretože každý klient je iný.  Cieľom individuálnych tréningov je zostavenie Vašej osobnosti pod mojim dohľadom a dosiahnutie životných cieľov po ktorých túžite a ktoré si stanovíte. Tréningy prebiehajú formou  individuálnych sedení a dbám pri nich na to, aby som klientovi poskytla jednoznačné riešenia na všetky jeho otázky prípadne životné oblasti na ktorých spolu pracujeme.

Oblasti, ktorým sa pri mojich tréningoch venujem:

 • Budovanie sebavedomia
 • Zvládanie stresu a tlaku
 • Zlepšenie vzťahov
 • Rozvoj silných a slabých stránok
 • Radikálne zmeny v živote
 • Zdravá rovnováha medzi osobným a pracovným životom
 • Zlepšenie komunikácie v súkromnom a pracovnom živote
 • Vedome si riadiť svoj život
 • Odstránenie strachov, fóbií, obáv a negatívnych vzorcov správania
 • Zablokované city a nespracované emócie
 • Rodičovské, rodinné a partnerské problémy
 • Problémy v intimite
 • Odolnosť voči problémov a schopnosť nájsť riešenia
 • Zodpovednosť sám k sebe, k osobnému životu aj práci
 • Iné životné situácie, s ktorými sa neviete vysporiadať

ŠTUDENTI

Život je dar, predovšetkým pre ľudí, ktorí mu porozumejú. A vy to už viete. Tam niekde vnútri to cítite a viete, že život je úžasným miestom. Áno nazvala som ho miestom, pretože ten dar ma každý v nás. Kdekoľvek ste, na akomkoľvek mieste a s akýmikoľvek ľuďmi, vždy si ten dar života nesiete v sebe. Predstavte si ho napríklad ako miesto, kde ste šťastný, ale nie takým tým povrchným chvíľkovým pocitom, ale tým skutočným, ktorý Vás zavinie z vnútra až na povrch, ako keď za zabalíte do teplej deky a zrazu Vám nič nevadí. Žiadne problémy, stres, hádky, vzťahy, práca, peniaze.. nič z toho sa zrazu nejaví tak veľké a blízke ale akési pokojné a riešiteľné. Vaše vnútro vám doprialo odstup, doprialo vám pokoj a vyrovnanosť. A práve v takýchto chvíľach zrazu viete čo máte urobiť. Nerozumiete kde sa to vo vás berie? Nevadí, to na vás prehovorila len vaša duša. Úžasné však? Ani neviete ako, ale podarilo sa vám utíšiť myseľ a započuť dušu. A máte pocit, že všetko je ako má byť, akoby ste našli roky zapotrošenú poslednú skladačku puzzle. Zapadla a je dobre.

Vtom však začne  pracovať opäť vaša myseľ, ktorá je roky „ohlušovaná“ názormi čo je správne a čo nie, čo musíš robiť aby si bol in, aká musíš byť aby si v života bola NIEKÝM. Nechytaj toto, urob toto, škola, titul, práca, domácnosť, rodina, deti, rodičia a je tu kruh, z ktorého nevieš von. Všade samé návody, rady, samozrejme všetko zaručené a napriek tomu večer nemôžeš zaspať, v hrdle máš hrču a na prsiach balvan, nič z toho ti nedovolí dýchať. A my sa pýtame, ešte si pamätáš svoje sny? Nie tie, ktoré by si mal podľa sveta dosiahnuť. Ale tie, po ktorých túžiš naozaj, tie ktoré dovolia prehovoriť tvojej duši.

Tak ako sa vrátiť k tomu svetlému okamihu šťastia, pokoja, prázdnej oddychujúcej mysle, keď si začul svoju dušu? A čo takto stvárniť svoje vnútro a vytvoriť si život! Toto všetko máme v centre Gaia Natura a vy si to môžete vziať. Také jednoduché? Áno, pretože v jednoduchosti je krása.

-ako vás úspešne doviesť k titulu
-technika učenia
-príprava na skúšky
-používanie hlavy na to, na čo je určená
-istota,smer,cieľ
 
 

40 A VIAC – VEK-PROSTRIEDOK K SLOBODE A SNOM

Množstvo ľudí funguje v zaužívaných koľajách poháňaných naučenými vzorcami rokmi zakorenenými veľmi hlboko. Máte po 40- tke a pocit, že váš život stagnuje, stojíte na bode, z ktorého sa vám nedá pohnúť a nič vás nenapĺňa. Viete, že ste tu pre niečo, že chcete byť šťastný a naplno sa tešiť zo života. Môžete. Ste v zrelom veku, držíte v rukách slobodu a prostriedok k snom. U nás, v zóne Gaia Natura vám pripomenieme, že najväčším darom je šťastie vašej duše, momenty, kedy rozvíjate svoju kreativitu, dostávate priestor na sebarealizáciu.

 

DÔCHODCOVIA – STAROBA – SCHOD K ÚSPECHU

Ste na dôchodku, celý život ste tvrdo pracovali, zrazu máte nekonečné množstvo voľného času, máte pocit, že sa neviete zaradiť do spoločnosti, cítite sa nepotrebný. Práve u nás si znova pripomeniete, že ste tu hlavne sami pre seba a môžete váš voľný čas využiť na realizáciu vašich dávnych snov zapadnutých pod nánosmi. Dovoľte znova vašej duši zažívať tanec vo vánku radosti z každého dňa.

NÁVRAT ENERGIE 

Cítite sa, ako by všetka vaša energia odišla, vyčerpaní,  bez chuti nie len do jedla ale aj do života ? Nadobudnite energiu na svoj rast a plnenie Vašich snov. Naučte sa pracovať s telom,mysľou a dušou a vráťte sami sebe svoju energiu.

ŽENY

Chcete byť ženskou, jemnou, plniť si svoje sny, no ste celý svoj život naučené počúvať svoju myseľ, ktorá hovorí, že nie ste dosť dobrá, že to nedokážete, alebo nebodaj že na to nemáte právo , lebo veď ste manželka a matka? V prvom rade ste človek, ktorý má byť na tomto svete šťastný a každé ráno naplnený spokojnosťou a prijímaním nového dňa ako možnosti priblížiť sa k svojim snom. U nás dostanete priestor.

ŽENY V PODNIKANÍ

Chcete svoju kreativitu využívať naplno a rozbehnúť vlastnú firmu? Pomôžeme Vám pri tom. Od podnikateľského plánu, spropagovanie Vašej firmy až po uvedenie na trh. Popustite uzdu vašej kreativite a vnútru. Podpora a podpora pri rozbiehaní vlastnej firmy, od podnikateľského plánu po spropagovanie firmy na trhu :  300 €

 

MUŽI

Muž ako jedinec je v dnešnej dobe vystavený obrovskému tlaku. Spoločnosť nás „naučila“ , že muž „musí“ byť hlavou rodiny, že by mal byť ten, ktorý zariadi aj zdanlivo nemožné, má zarábať peniaze, má „vyhovieť v každom smere“ žene, má byť vždy a všade zodpovedný a pripravený.
Chceš žiť podľa svojho vnútra, nájsť svoju vlastnú cestu ? Robiť prácu ktorú miluješ a byť naplnený pocitom pokoja? V našej Zóne máš priestor byť sám sebou.

 

ONLINE REZERVÁCIA – nechajte nám kontaktné informácie a my sa vám ozveme.

TELEFONICKÁ REZERVÁCIA

+421 948 405 110