Študenti

Život je dar, predovšetkým pre ľudí, ktorí mu porozumejú. A vy to už viete. Tam niekde vnútri to cítite a viete, že život je úžasným miestom. Áno nazvala som ho miestom, pretože ten dar ma každý v nás. Kdekoľvek ste, na akomkoľvek mieste a s akýmikoľvek ľuďmi, vždy si ten dar života nesiete v sebe. Predstavte si ho napríklad ako miesto, kde ste šťastný, ale nie takým tým povrchným chvíľkovým pocitom, ale tým skutočným, ktorý Vás zavinie z vnútra až na povrch, ako keď za zabalíte do teplej deky a zrazu Vám nič nevadí. Žiadne problémy, stres, hádky, vzťahy, práca, peniaze.. nič z toho sa zrazu nejaví tak veľké a blízke ale akési pokojné a riešiteľné. Vaše vnútro vám doprialo odstup, doprialo vám pokoj a vyrovnanosť. A práve v takýchto chvíľach zrazu viete čo máte urobiť. Nerozumiete kde sa to vo vás berie? Nevadí, to na vás prehovorila len vaša duša. Úžasné však? Ani neviete ako, ale podarilo sa vám utíšiť myseľ a započuť dušu. A máte pocit, že všetko je ako má byť, akoby ste našli roky zapotrošenú poslednú skladačku puzzle. Zapadla a je dobre.

Vtom však začne  pracovať opäť vaša myseľ, ktorá je roky „ohlušovaná“ názormi čo je správne a čo nie, čo musíš robiť aby si bol in, aká musíš byť aby si v života bola NIEKÝM. Nechytaj toto, urob toto, škola, titul, práca, domácnosť, rodina, deti, rodičia a je tu kruh, z ktorého nevieš von. Všade samé návody, rady, samozrejme všetko zaručené a napriek tomu večer nemôžeš zaspať, v hrdle máš hrču a na prsiach balvan, nič z toho ti nedovolí dýchať. A my sa pýtame, ešte si pamätáš svoje sny? Nie tie, ktoré by si mal podľa sveta dosiahnuť. Ale tie, po ktorých túžiš naozaj, tie ktoré dovolia prehovoriť tvojej duši.

Tak ako sa vrátiť k tomu svetlému okamihu šťastia, pokoja, prázdnej oddychujúcej mysle, keď si začul svoju dušu? A čo takto stvárniť svoje vnútro a vytvoriť si život! Toto všetko máme v centre Gaia Natura a vy si to môžete vziať. Také jednoduché? Áno, pretože v jednoduchosti je krása.

-ako vás úspešne doviesť k titulu
-technika učenia
-príprava na skúšky
-používanie hlavy na to, na čo je určená
-istota,smer,cieľ