Recenzie

Jozef C.

13.8. 2020

 

Dobrý deň, chcel by som sa podeliť s osobnými skúsenosťami v poradni Gaia u p. Líškovej.

Po prvom stretnutí som si uvedomil, že forma akou p. Líšková "radí" je úplne iná ako klasické doktorské metódy. Hneď po prvom stretnutí mi odporučila zmeniť niektoré veci a snažiť sa ich aplikovať v živote. Výsledky sa začali dostavovať pomerne rýchlo v môj prospech. Riešil som s ňou niekoľko vecí, ktoré na seba nadväzovali a spôsobovali mi problémy. Bez jej pomoci, by som asi skončil niekde na psychiatrii, pretože som svojim životom smeroval k úplnému úpadku - nazval by som to smer jaskyňa. Spôsob akým p. Líšková vysvetľuje príčinu je úplne iný ako zvyčajné formy pomoci. Už na základe krátkeho rozhovoru vie pomenovať problematiku. Jednoduchým spôsobom vie vysvetliť presnú príčinu vzniku problému a pomenovať faktory, ktoré spustili nežiadúci jav. Na základe ďalšej komunikácie vie presne a vhodne odporučiť spôsoby, ako postupovať pri odstraňovaní nežiadúcich faktorov. Jej odporúčania sú veľmi jednoduché, efektívne, ale hlavne výstižné. Vie človeka správne motivovať a usmerňovať ho aj v prípade spätného pádu. Cením si na nej, že vždy zdvihne telefón alebo sa ozve neskôr. 

Na základe vlastnej skúsenosti môžem povedať, že p. Líšková vie s veľkou presnosťou určiť charakter človeka a popísať jeho správanie. Na základe jej odporúčaní v tejto oblasti som sa zbavil vplyvu určitej osoby, ktorá ma veľmi vyčerpávala. Zároveň mi to veľmi pomohlo v komunikácii s inými ľuďmi. 

Veľmi mi pomohla zbaviť sa istej závislosti, s ktorou som mal problém. Vyskúšal som rôzne spôsoby, ale až u p. Líšková mi pomohla nájsť ten správny spôsob. 

Výsledkom stretnutí u p. Líškovej je, že je zo mňa úplne iný človek. Opísal by som, to ako keď vyjdete z jaskyne, z ktorej nechcete vyjsť, na slnko a spoznáte krásu slnečných lúčov a všetkého čo je vonku. Našiel som v sebe neuveriteľnú životnú silu a doslova lietam ponad zem. Najdôležitejšie pre mňa je, že som našiel svoje hlboké vnútro a pocit sebahodnoty. 

Za toto všetko ďakujem p. Líškovej a teším sa na každé stretnutie s ňou. Odporúčam ju každému, kto má akékoľvek životné trampoty. Veľká vďaka za všetko.

Tomáš a Radka

8.8. 2020

 

Sme nesmierne vďační,že máme možnosť chodik k tejto úžasnej osôbke. Naťka vie veľmi dobre poradiť a naučiť pozerať sa na svet trochu inak, aby bol človek šťastný a spokojný sám so sebou. Nevedeli sme s partnerom vyriešiť banálne problémy a Naťka nás s uplnou jednoduchosťou naviedla ako ich vyriešiť. Neexistuje problém na ktorý by nám nevedela ukázať riešenie. Nami chápané nevyriešitelné veci nám ona pomohla vyriešiť behom pár minút s jednoduchosťou a ľahkosťou.Človek sa v jej spoločnosti uvoľní a odchádza zo sedenia ako vymenený. Pomáha nám v partnerskom živote ale aj v osobnostnom rozvoji. Vie naviesť na správny smer.

Ako sama hovorí: „Život je krásne jednoduchý“. T&R

Ivana R.

3.8. 2020

 

Natašku sme vyhľadali s partnerom na základe odporúčaní, ktoré sme dostali. Po prvom partnerskom poradenstve sme odchádzali v eufórii a tešili sa na ďalšie stretnutie. Naučili sme sa bez strachu a negatívnych emócií pracovať na našom vzťahu a kominukovať nielen medzi sebou ale aj v rodine, v práci a v bežnom živote.

Najlepší koučing, aký sme mohli absolvovať a pokračujeme ďalej   mampicizmus is the best 

Laura K.

15.9. 2019

 

Už velmi dávno som sa niekde necítila tak dobre a bezpečne ako tu. Problém rozprávať o svojich trápeniach a problémoch som tu prelomila úplne. Naťka mi ukázala, že nie vždy sú veci také zle ako sa nám na prvý pohľad zdá.

Keď som vošla prvýkrát do dverí mala som strach z toho, čo budem počuť a keď som odchádzala mala som v sebe taký kľud a pokoj, ktorým ma naplnila, že som k nej chcela chodiť stále aj keď ma nič netrápilo.


Luďom, ktorým sa ťažko rozpráva o svojich problémoch a trápeniach by som určite odporučila navštíviť Naťku.. Budete mať pocit, že sa rozprávate s človekom, ktorého poznáte snáď celý život , aj keď ho vidíte prvýkrát. 

Som velmi vďačná, že som pozbierala odvahu a navštívila Gaia Natura , miesto plné lásky a pokoja 

Anita

6.10. 2018

 

Mňa si to pritiahlo k Naťke, neskutočná energia ženy ma liečila, načúvala, pochopila a
P r e f a c k a l a v tom najlepšom zmysle a slova
. Radosť žiť, keď existuje aj ...mamvpičizmus...
I like it  

Ďakujem Naťka.