Kto je eN ? O majiteľke firmy

Ak hľadáte človeka s dlhoročnými skúsenosťami denne v práci overovaného životom, ktorý sa zaoberá poradenskou činnosťou a koučovými službami, ktorý vám poradí ako pristupovať k sebe samému, ako vyriešiť vaše problémy tak, aby prestali zaťažovať vaše vnútro, no v prvom rade bude k vám pristupovať ako k človeku s ľudskou dôstojnosťou, ste na správnom mieste.

Človek, ktorý ma v sebe ľudskosť, no zároveň životný nadhľad, vám ukáže, že existuje aj cesta životom, ktorú ste možno doteraz zavrhovali. Ukáže vám, ako dovoliť vlastnému vnútru rásť, ako ho rozvíjať. Ponúka vám príjemnú a uvoľnenú atmosféru v kombinácii so skúsenosťami.

Na tomto mieste sa naučíte, ako sa vyrovnať so svojou minulosťou, ako vnímať život a začať sa z neho tešiť, ako sa na základe vašej vyrovnanosti a vnímania prítomnosti dá jednoducho formovať budúcnosť.

Tento človek vám tiež dáva možnosť pochopiť vaše už vzniknuté problémy a spoločne hľadať ich riešenia, taktiež vo vás budovať schopnosť tieto problémy riešiť bez pomoci druhých.

Vypracované vlastné štúdie, dlhé roky praxe, dennodenná práca s klientami a práca s energoinformatikou, no v prvom rade si sadáte oproti človeku, ktorý k vám bude tak aj pristupovať.